Dodano: Czwartek, 14 września 2017r. godz.: 09:21. Nr wydania: 459/2017

Konkurs na zdjęcie w Kalendarzu Kolej Podsudecka 2018

Ruszamy z projektowaniem naszego kalendarza Kolej Podsudecka, tym razem na rok 2018. Zmienią się zasady wyboru zdjęć do kalendarza. Zobacz też zasady konkursu i już teraz wyślij swoje zdjęcia.

Zasady konkursu

One są praktycznie takie same jak w roku ubiegłym. Wyślijcie do nas (zobacz kontakt) swoje zdjęcia, propozycje. Warunek to fakt, że muszą być powiązane z Magistralą Podsudecką, czyli np. prezentujące pociąg na linii kolejowej 137 lub linii bocznej. Przykładem ciekawych zdjęć z linii bocznych mogą być fotografie składu Opolskie Zakamarki na liniach Racibórz-Baborów czy Prudnik-Krapkowice. W tym roku były też pociągi specjalne na linii 137 czy parowóz Ty42 jechał luzem do Jaworzyny. Oczywiście nadają się też szynobusy w planowym ruchu czy towarowe.

Można początkowo wysyłać do nas obrobione zdjęcia słabszej jakości. Kiedy zdjęcie zostanie wybrane, poprosimy Cię o oryginał. Musisz być autorem tego zdjęcia.

Jeżeli Twoje zdjęcie znajdzie się w kalendarzu, to otrzymasz publikację za darmo. Wyślemy ją do Ciebie pocztą! To nagroda za udział w konkursie.

Zdjęcia/propozycje należy nadsyłać do 19 września (termin nieprzekraczalny).

Zasady wyboru zdjęć do kalendarza

Tym razem zasady się zmieniają. Zapisaliśmy adresy e-mail wszystkich osób, które kupiły kalendarz rok temu. One wybiorą aż 6 zdjęć do kalendarza na rok 2018. Kiedy już zbierzemy wszystkie propozycje, to przygotowana zostanie specjalna ukryta strona internetowa.

Jej adres wyślemy do osób, które kupiły kalendarz rok temu. Z pośród propozycji będą one mogły wybrać 6 ich zdaniem najlepszch zdjęć. Nie będzie pokazane kto jest autorem zdjęcia, aby nie faworyzować wybranych osób (pokażemy tylko zdjęcie).

Po oddaniu głosu, głosujący zobaczą, które zdjęcia aktualnie prowadzą w konkurencji. Każdy będzie mógł zagłosować tylko jeden raz wybierając zdjęcia. W ten sposób powstanie lista 6 zdjęć, które na pewno znajdą się w kalendarzu i zbiorą najwięcej głosów. Pozostałe strony w kalendarzu wybierze nasza redakcja. Głosować mogą tylko osoby, które kupiły kalendarz!

Kalendarz trafi do sprzedaży w październiku.

Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia z udziału w konkursie zdjęć, które są słabe techniczne.

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Czwartek, 14 września 2017r. godz.: 09:21. Nr wydania: 459/2017

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki