Dodano: Środa, 12 sierpnia 2015r. godz.: 16:21. Nr wydania: 391/2015

Kalendarz Kolej Podsudecka 2016

To pewnie i zawsze o tym mówiliśmy. Na kolejny 2016 rok będziemy wydawali Kalendarz Kolekcjonerski ze zdjęciami pociągów z Magistrali Podsudeckiej.

Będzie to wyjątkowy kalendarz, ponieważ zostanie wydany z okazji/jubileuszu 140-lecia ukończenia budowy naszej ukochanej linii kolejowej. Przypomnijmy, przypadnie to dokładnie 15 sierpnia 2016 roku. Wtedy udało się oddać do użytku ostatni odcinek: Racławice Śląskie-Koźle-Kędzierzyn (tak wtedy nazywały się stacje, a ukończenie budowy w 1876 roku de facto dało możliwość mieszkańcom Koźla skorzystania z pociągów). Wcześniej musieli korzystać z dorożek i udawać się do małej wtedy wioski Kędzierzyn.

Tradycyjnie będzie można wysłać do nas zdjęcia. Ale o wszelkich zasadach poinformujemy dopiero za kilka dni. Ustalamy warunki z drukarnią i zasady sprzedaży. Ta na pewno będzie łatwiejsza niż w roku poprzednim. Jeszcze nie wiemy, czy wymagane będą przedpłaty i wydrukujemy tylko tyle kalendarzy ile wstępnych zamówień. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości. Więcej informacji wkrótce.

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Środa, 12 sierpnia 2015r. godz.: 16:21. Nr wydania: 391/2015

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki