Odzyskiwanie utraconego hasła

Zapamiętaj: Czasem zdarza się, że zapominamy hasło do swojego konta, co wiążę się z tym, że nie zostaniemy zalogowani. Nasza redakcja szanuje prywatność czytelników i nie znamy, ani nie wiemy, jakie macie hasło. Dzieje się tak, ponieważ po wpisaniu hasła w czasie rejestracji zostało ono zaszyfrowane algorytmem haszującym, co oznacza, że nie można go odszyfrować (algorytm nie działa w "drugą stronę"). Przy logowaniu wpisane hasło jest szyfrowane i sprawdzane z tym zaszyfrowanym w systemie. Jeśli są takie same, oznacza to, że podano poprawne hasło.

Na szczęście Twoje hasło można zresetować, czyli ustawić nowe hasło. Strona resetowania hasła jest tajna i możemy ją udostępnić tylko osobie, która faktycznie zapomniała swojego hasła.

Dlatego podaj swój e-mail/login, a tam wyślemy tajny adres resetowania hasła dla konta. Dla każdego czytelnika adres jest inny.

Resetowanie hasła - krok 1 z 2

- oznacza pola, które trzeba wypełnić.

Uwaga! Ten adres (to konto) musi być zarejestrowane w naszym systemie i potwierdzone. Jeśli nie odebrałeś wiadomości wysyłanej po rejestracji, w której znajduje się link potwierdzający, to poproś o ponowne wysłanie linku potwierdzającego. Tylko do potwierdzonych kont można się zalogować.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki