Dodano: Wtorek, 15 lipca 2014r. godz.: 11:05. Nr wydania: 345/2014

Zapraszamy do Jugowic

Już 19 i 20 lipca - wielkie drezynowe święto w Jugowicach! Zapraszamy na XII Mistrzostwa Polski w Drezynowaniu - Push-Pull Party 2014.

Jeśli macie ochotę zaznać sportowej rywalizacji, powalczyć o zwycięstwo lub po prostu przejechać się drezyną - u nas bez problemu połączycie przyjemne z pożytecznym. Zawody rozegrane zostaną na nieczynnej już stacji kolejowej w Jugowicach, k. Walimia na torach jednej z najpiękniejszych linii kolejowych w Polsce.

W trakcie imprezy rozgrywana będzie rywalizacja w drużynowej jeździe drezyną ręczną na czas, ale nie zabraknie też bardziej rekreacyjnych atrakcji. Poza zawodami, będziecie mogli przejechać się drezynami spalinowymi, lub innymi rodzajami drezyn napędzanych siłą ludzkich mięśni. Torów wystarczy dla każdego. Drezyny spalinowe, będą kursować po około 2-kilometrowym odcinku linii bystrzyckiej nr 285 - poza stacją.

Sobota - 19 lipca to dzień zawodów. Wszyscy chętni będą mogli spróbować przekraczać swoje granice możliwości w jeździe "kiwajką" na czas. Zwyciężą najlepsi. Dla zwycięzców każdej z kategorii przewidziano nagrody. Ponadto równolegle będą odbywać się jazdy rekreacyjne.

Niedziela - 20 lipca to dzień jazd rekreacyjnych. Będzie można przejechać się składami spalinowymi i tymi napędzanymi ręcznie lub nożnie.

Zapraszamy!
Organizatorem imprezy jest Sowiogórskie Bractwo Kolejowe, a atrakcje dodatkowe i muzyczne zapewnia Gmina Walim.

Obraz: drezynyjugowice.jpg

Autor: Sowiogórskie Bractwo Kolejowe.
Publikacja tekstu: Wtorek, 15 lipca 2014r. godz.: 11:05. Nr wydania: 345/2014

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki