Dodano: Sobota, 2 lutego 2013r. godz.: 10:28. Nr wydania: 263/2013

Dwa dni na wysłanie przez Internet swoich propozycji do rozkładu na rok 2014-napisz swoją opinię i pomóż w przywróceniu normalnych połączeń na Magistrali Podsudeckiej

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego rozpoczął publiczne dyskusje na temat kształtu rozkładu w 2014 roku. Masz jeszcze dwa dni, by przez formularz internetowy zgłosić swoje uwagi. To szansa na powrót pociągów na odcinek Nysa-Kamieniec Ząbkowicki.
Obraz: rj13.jpg

Na stronie poświęconej kolei regionie woj. Dolnośląskiego czytamy:

Wszyscy zainteresowani mogą nadsyłać swoje propozycje zmian w rozkładach lub korekt tras pociągów do 3 lutego 2013 r. Z uwagi na powszechny dostęp do Internetu i możliwości technologiczne, zdecydowaliśmy o przesyłaniu zgłoszeń przy pomocy formularza online, który z pewnością ułatwi składanie wniosków do rozkładu. Z tego względu nie będzie już potrzebny Państwa adres pocztowy - prosimy jedynie o podanie miejscowości zamieszkania.

To szansa dla nas, by na stykowy odcinek Magistrali Podsudeckiej wróciły pociągi. Uwaga. Mamy tylko dwa dni, by wysłać swoje uwagi i propozycje. Każdy może pisać co uważa. Jakie powinny być relacje i dlaczego pociągi powinny wrócić.

Szczegóły znajdziemy na tej stronie. Jest tam link do formularza. Przeczytajmy najpierw instrukcję, by dowiedzieć się, jakie zgłoszenia nie są zaakceptowane.

No to wszyscy do dzieła. My już wysłaliśmy swój list.

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Sobota, 2 lutego 2013r. godz.: 10:28. Nr wydania: 263/2013

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki