Dodano: Piątek, 4 września 2009r. godz.: 13:48. Nr wydania: 95/2009

Na najlepszych w konkurencjach czekają nagrody

Impreza Koleją po pograniczu polsko-czeskim to nie tylko możliwość zwiedzenia lokomotywy i przejażdżki na Wielki Most. To także okazja do zmierzenia się w wielu konkurencjach kolejowych, w których nagrodami będą unikalne nagrody. Zobacz w jakim konkursie, jakie nagrody można zdobyć.

Konkurs Wyścigi drezyn ręcznych

Drużyny dwuosobowe, trzy kategorie: młodzież (poniżej 18 lat), rodzina, open. W każdej kategorii trzy pierwsze drużyny otrzymują puchar (jeden puchar na drużynę) oraz dyplomy (jeden dyplom na drużynę) plus nagrody niesopdzianki. Zadanie: pokonanie odcina torów o długości 300 metrów w najkrótszym czasie za pomocą drezyny napędzanej siłą rąk.

Konkurs Zapowiadam przyjazd pociągu w Racławicach Śląskich

Konkurencja indywidualna (można startować jako grupa, ale nagroda jest jedna). Zadanie: zapowiedzenie przyjazdu pociągu w Racławicach. Dowolnego pociągu, dowolnej relacji. Liczy się pomysłowość. Najlepsze sześć osób otrzyma pamiątkowe dyplomy oraz bardzo ciekawe nagrody niespodzianki.

Konkurs plastyczny dla najmłodszych

Wstępna liczba znoszeń 20. Każdy uczestnik otrzymuje ciekawe nagrody niespodzianki. Zadanie to narysowanie pociągu na stacji w Racławicach Śląskich. Przybory, materiały do rysowania, papier udostępnia organizator.

::rysunek:dyplomy09.jpg@Dyplomy i unikane nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Prudniku czekają na zwycięzców::

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Piątek, 4 września 2009r. godz.: 13:48. Nr wydania: 95/2009

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki