Dodano: Piątek, 31 sierpnia 2018r. godz.: 15:26. Nr wydania: 475/2018

Projektujemy Kalendarz Kolej Podsudecka 2019

Zapraszamy Was do udziału w zabawie-konkursie i wysłania do nas swoich zdjęć, które mogłyby być opublikowane w kalendarzu Kolejowym Kolej Podsudecka 2019. Trochę zmienią się zasady.

Co roku ogłaszamy konkurs. Można wysyłać do nas zdjęcia. Najlepsze wybierzemy i znajdą się one w kalendarzu kolejowym na rok 2019. Osoby, których zdjęcie znajdzie się w kalendarzu otrzymają tę publikację za darmo (wyślemy ją pocztą lub kurierem).

Oczywiście co roku zbieramy też Wasze uwagi. Tak dużo czytelników ma dużo uwag i ciężko zadowolić wszystkich. Wielu z Was pyta dlaczego w kalendarzu jest taka, a nie taka lokomotywa? Jedni chcą takie, inni inne składy. Wiadomo, że na 12 stronach trudno zamieścić wszystko. W tym roku wpadliśmy jednak na ciekawy pomysł.

Postaramy się, aby jeżeli to możliwe, każdy typ lokomotywy lub pojazdu był tylko jeden raz (była największa w historii różnorodność pojazdów)! Czy to wykonalne? Jak najbardziej. Wyliczmy: SU45, SU46, SU42, SM42, SP42, ST43, ST44, Ty42, Tkt, tkh, SA134 i tak dalej. Do tego lokomotywy prywatne, zagraniczne itp. Zatem jest wykonalne to, że na każdej stronie (nie bierzemy pod uwagę okładki) pojawił się niepowtarzalny pojazd. Tak w historii jeszcze nie było.

W związku z tym nasz konkurs będzie jeszcze trudniejszy, ponieważ jak dużo osób wyśle piękne zdjęcia ST43, to tylko jedno zdjęcie takiego loka znajdzie się w kalendarzu. No chyba, że faktycznie nie uda się nam zebrać 12 zdjęć różnych maszyn, to wtedy dopuszczamy powtórzenia. Choć biorąc udział w konkursie pamiętajcie, że 12 różnych maszyn to dla nas priorytet.

Zasady i regulamin konkursu

Konkurs trwa do dnia: 10 września 2018. W tym terminie na nasz redakcyjny adres (wejdź do kontaktu) każdy chętny może wysłać dowolną liczbę zdjęć kolejowych, które zostały wykonane na linii kolejowej 137 (Magistrala Podsudecka) lub linii, która styka się z Magistralą (przykład linii stykowych: Nysa-Opole, Kłodzko-Wrocław, Racławice Śląskie-Racibórz). Można wysłać do konkursu pomniejszone zdjęcia (minimum 1000 pikseli szerokości). Zwycięzcy muszą potem przesłać oryginały zdjęć.

Redakcja wybierze zdjęcia, które znajdą się w kalendarzu na rok 2019 i poda informacje o wygranych do dnia 20 września. Zwycięzcy zostaną powiadomieni emailem. Wybór redakcji nie podlega dyskusji.

Jedna osoba może wysłać wiele zdjęć.

W konkursie dodatkowo udział biorą zdjęcia nadesłane w poprzednich latach (nie trzeba ich wysyłać ponownie).

Osoba, której jedno lub więcej zdjęć znajdzie się w kalendarzu otrzyma kalendarz bezpłatnie (jeden kalendarz niezależnie od ilości wybranych zdjęć do kalendarza).

Osoba, która wysyła zdjęcia do konkursu wyraża zgodę na to, że będą one opublikowane w Kalendarzu Kolej Podsudecka 2019. Osoba ta wyraża także nam zgodę na to, abyśmy przetwarzali jej dane osobowe do celów projektu kalendarza i jego dystrybucji. Nie przekażemy tych danych żadnym innym firmom i podmiotom oczywiście.

Serdecznie zapraszamy

Autor: Stanisław Stadnicki.
Publikacja tekstu: Piątek, 31 sierpnia 2018r. godz.: 15:26. Nr wydania: 475/2018

Dziękujemy za lekturę tego tekstu. Możesz teraz wrócić do wyboru aktualności.

Polecamy teksty na podobny temat

Następne teksty:

Poprzednie teksty:

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie © Stanisław Stadnicki 2005-2024
Powielanie, kopiowanie i rozpowszechnianie treści serwisu KolejPodsudecka.pl jest zabronione.
Serwis KolejPodsudecka.pl jest internetowym dziennikiem wpisanym do rejestru Dzienników i Czasopism

  • WebInspiracje
  • Stanisław Stadnicki